• KLIENCI INDYWIDUALNI
  • PRZEDSIĘBIORCY
  • ROLNICY
  • BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA

Specjalnie dla Państwa udostępniliśmy mobilną wersję bankowości internetowej.
eBankNet w wersji mobilnej to rozwiązanie, które umożliwia  dostęp do dotychczasowego Systemu Internetowego eBankNet przez smartfon lub tablet. Usługa jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników bankowości internetowej. Korzystanie z usługi jest bezpieczne, połączenie między telefonem komórkowym a Bankiem jest szyfrowane, a do zalogowania się potrzebny jest indywidualny login i hasło. Żeby się zalogować, wystarczy za pomocą telefonu komórkowego wejść na stronę https://m-bank.bsbransk.pl lub zeskanować kod QR z obrazka obok. Nie ma konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania na urządzeniu.

Jeżeli korzystacie Państwo z mobilnych przeglądarek na smartfonach lub tabletach zostaną Państwo automatycznie przekierowani do mobilnej wersji serwisu. Zawsze można powrócić do tradycyjnej wersji poprzez przycisk Przejdź do pełnej wersji serwisu

Podstawowe funkcjonalności usługi to:

- dostęp do rachunków

- przegląd sald i historii operacji na rachunkach

- wykonywanie przelewów zdefiniowanych i dowolnych

- obsługa lokat terminowych

- podgląd kredytów

- doładowania telefonów


Aby uruchomić aplikację wystarczy w przeglądarce internetowej na urządzeniu mobilnym wpisać adres: https://m-bank.bsbransk.pl lub posiadając możliwość skanowania kodów QR w swoich smartfonach zeskanować poniższy kod:

m-bank.bsbransk.pl

 

Real time web analytics, Heat map tracking
BS Bransk
BS BranskBS Bransk