Skip to main content

Loteria "Spłacamy Twój kredyt" edycja 2024

Loteria „Spłacamy Twój kredyt” - zapraszamy do udziału w nowej edycji w 2024 roku!!!

830x467

Każda umowa kredytowa to szansa na wygraną!

Jesteś naszym klientem? A może dopiero porównujesz oferty? Mamy dla Ciebie doskonały argument!

Od 1 marca do 30 listopada 2024 roku każda zawarta umowa kredytowa to szansa na spłatę Twojego kredytu maksymalnie do 10 tysięcy złotych! Tak działa  Loteria „Spłacamy Twój kredyt”!

Co zrobić, żeby wziąć udział w Loterii „Spłacamy Twój kredyt”?

  1. W okresie promocji, czyli między 1 marca a 30 listopada 2024 roku, skorzystaj z jednego z oferowanych kredytów bankowych dla klientów indywidualnych.
  2. Odbierz w oddziale naszego Banku Spółdzielczego voucher z unikalnym kodem.
  3. Wejdź na stronę www.loteria.mojbank.pl  i uzupełnij formularz zgłoszeniowy, wpisując w nim kod z vouchera oraz swoje dane osobowe i kontaktowe.
  4. Pamiętaj o swoim doradcy – „Wygrywasz Ty – Wygrywa Twój Doradca” – wpisz jego numer podczas rejestracji i daj mu szasnę na wygranie nagrody razem z Tobą!
  5. I już! Od 5 kwietnia możesz  brać udział w losowaniach jednej z trzech spłat kredytu w wysokości do 10 tys. złotych!

Dlaczego warto?

  • szeroka gama produktów w promocji,
  • 27 szans na wygranie spłaty kredytu w kwocie do 10 tysięcy złotych,
  • proste zasady,
  • klient ma szansę na wygranie jednej z trzech nagrody miesięcznej i głównej – Toyoty Yaris.

toyotka

Produkty biorące udział w loterii:

          bps loteria kafelki 1080x1080 2

Voucher z unikalnym kodem to dowód zawarcia umowy kredytowej biorącej udział w loterii „Spłacamy Twój kredyt” w jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Brańsku.

Należy wpisać na nim podstawowe dane: data zawarcia kredytu, numer umowy oraz kwotę kredytu, a co istotne tak uzupełniony voucher należy zachować przez cały czas trwania loterii.

Po zalogowaniu na stronie loteria.mojbank.pl należy aktywować wysłanego przez system e-maila, aby stać się pełnoprawnym uczestnikiem loterii.

Życzymy powodzenia i zapraszamy do placówek naszego Banku!

Regulamin loterii "Spłacamy Twój kredyt"

 

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz.

Do udziału w Loterii „Spłacamy Twój kredyt” upoważnia zawarcie umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między 1.03.2024 a 30.11.2024 r.

W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 10 tys. zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na 30.01.2024 r. wynosi 12,61%  Szczegóły i regulamin Loterii na mojbank.pl/loteria