Skip to main content

Program Rabatowy w Generali

Program Rabatowy Generali to miejsce, w którym otrzymujesz dostęp do atrakcyjnych ofert rabatowych Partnerów oraz na produkty Generali.

Oferty powiązane są z rodzajem posiadanego ubezpieczenia, a dostęp do nich jest całkowicie darmowy.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU

Każda osoba fizyczna, która ma przynajmniej jedno aktywne ubezpieczenie w Generali. To znaczy że Twoja polisa jest opłacona i trwa.

W Programie mogą zarejestrować się:

  • osoby ubezpieczające (polisy indywidualne),
  • osoby ubezpieczone (polisy grupowe na życie).

JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU

Uczestnictwo w programie wymaga rejestracji. Sama rejestracja zajmie Ci chwilę – trzeba uzupełnić kilka pól w gotowym formularzu, a następnie potwierdzić uczestnictwo klikając w link, który zostanie przesłany mejlem. Po zalogowaniu, do utworzonego konta, otrzymasz dostęp do odpowiednich kategorii rabatowych, w zależności od rodzaju ubezpieczenia, które masz w Generali.

Logowanie krok po kroku:

Kup polisę w Generali i wejdź na rabaty.generali.pl
█ Kliknij zarejestruj się i uzupełnij swoje dane.
█ Twoje polisy – na podstawie numer PESEL i podanych wcześniej danych sprawdzimy jakie masz polisy w Generali i na ich podstawie damy Ci dostęp do odpowiednich kategorii rabatowych.
█ Podaj i powtórz hasło, które będzie służyło do późniejszego logowania (hasło można później zmienić w ustawieniach konta).
█ Zgody – jeśli weryfikacja przebiegła pomyślnie (znaleźliśmy aktywne polisy w naszych systemach) to pojawi się komunikat o tym, że na podany adres mailowy został wysłany link aktywacyjny

KTÓRE OFERTY DLA KOGO

AC/OC
SAMOCHÓD
Kody rabatowe z sekcji „Samochód” dostępne są dla klientów posiadających ubezpieczenie komunikacyjne w Generali (OC lub OC i AC).
Zobacz oferty rabatowe>
ubezpieczenie domu lub mieszkania
DOM I MIESZKANIE
Kody rabatowe z sekcji „Dom i mieszkanie” dostępne są dla klientów posiadających ubezpieczenie nieruchomości w Generali (niezależnie od wariantu ubezpieczenia).
Zobacz oferty rabatowe>
ubezpieczenie podrożne
PODRÓŻ
Kody rabatowe z sekcji „Podróż” dostępne są dla klientów posiadających ubezpieczenie turystyczne w Generali.
Zobacz oferty rabatowe>
ubezpieczenie życia i zdrowia
ŻYCIE I ZDROWIE
Kody rabatowe z sekcji „Życie i zdrowie” dostępne są dla klientów posiadających ubezpieczenie na życie w Generali oraz NNW, jako oddzielny produkt.
Uwaga! Zniżki na ubezpieczenia Generali są podzielone: z jednych może skorzystać klient z ubezpieczeniem na życie, z drugich klient z ubezpieczeniem NNW. Pod nazwą oferty znajdziesz informację, dla kogo przeznaczona jest dana zniżka.
Zobacz oferty rabatowe>
oferty lokalne
LOKALNE
Kody rabatowe z sekcji „Lokalne” dostępne dla wszystkich klientów zarejestrowanych w Programie, niezależnie od rodzaju posiadanego ubezpieczenia.
Zobacz oferty rabatowe>

CO ZROBIĆ, ŻEBY ODEBRAĆ ŻNIŻKĘ?

1) Kup polisę w Generali i wejdź na rabaty.generali.pl

2) Kliknij zarejestruj się i uzupełnij swoje dane. 

3) Na podstawie numer PESEL i podanych wcześniej danych zostanie sprawdzone jakie masz polisy w Generali i na ich podstawie zostanie przyznany Ci dostęp do odpowiednich kategorii rabatowych.

4) Podaj i powtórz hasło, które będzie służyło do późniejszego logowania (hasło można później zmienić w ustawieniach konta).

5) Zgody – jeśli weryfikacja przebiegła pomyślnie (istnieją aktywne polisy) to pojawi się komunikat o tym, że na podany adres mailowy został wysłany link aktywacyjny

UWAGA! Jeśli weryfikacja nie przebiegnie pomyślnie, konto nie zostanie utworzone, a dane podane podczas rejestracji zostaną usunięte

Więcej informacji można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej https://rabaty.generali.pl/  oraz w placówkach BS w Brańsku.