Skip to main content

Wystartował konkurs XI edycji Programu TalentowiSKO

30 września wystartował konkurs XI edycji Programu TalentowiSKO realizowanego przez Bank Spółdzielczy w Brańsku. Zapraszamy do udziału i wypróbowania swoich sił szkoły z obszaru naszej działalności. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 października 2023 roku!

2

Na czym polega konkurs?

W szkołach podstawowych, do których skierowane są nasze działania w ramach programu, klasy będą brały udział w konkursie w duchu oszczędzania i ekologii pod nazwą "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym". W ramach zadań uczniowie będą tworzyć elektroniczne albumy fotograficzne z przedmiotami, którym nadali drugie życie oraz przeprowadzić wywiady z dorosłymi pt. "A Ty jak oszczędzasz?"

6

Prace konkursowe zgłoszonych szkól przyjmujemy  do końca marca 2024 roku.

Jak zgłosić się do konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 31 października 2023r. Szkoła wszystkie dokumenty zgłoszeniowe uzyskać może od pracownika działu marketingu w Banku. Zachęcamy go zgłoszeń!

Po przesłaniu wszystkich materiałów dla każdej ze Szkół wygenerowany zostanie login i hasło umożliwiające logowanie na stronie www.talentowisko.pl - gdzie znajdują się różnego rodzaju narzędzia programu (scenariusze zajęc, animowane filmiki edukacyjne m.in. o bankach spółdzielczych), z których można skorzystać nieodpłatnie.

 

Regulamin programu Talentowisko