Skip to main content

Ubezpieczenie upraw rolnych Generali

Ubezpieczenie upraw rolnych w Generali

Grafika ubezpieczenie upraw wiosna 2024 mniejszy

 

Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność – ubezpiecz uprawy tej wiosny.

Od czego możesz ubezpieczyć swoje uprawy wiosną?  

 wiosna

Ubezpieczenie upraw to ubezpieczenie majątkowe, w którym do 65% składki za polisę dotowane jest z budżetu państwa.

Producenci rolni pobierający dopłaty bezpośrednie zobowiązani są do ubezpieczenia minimum połowy swoich upraw od co najmniej jednego z ryzyka związanego z niekorzystnymi warunkami klimatycznymi – od ujemnych skutków przezimowania, gradu, przymrozków wiosennych, huraganu, deszczu nawalnego, suszy.

 

Co zyskujesz dzięki ubezpieczeniu w Generali?

  • stała suma ubezpieczenia - wypłata odszkodowania według sum określonych na polisie - nawet w przypadku spadku cen płodów rolnych
  • ubezpieczenie upraw od ognia - niezależnie od przyczyny powstania pożaru
  • likwidacja szkód - szkody likwidują eskperci z branży agro

Poniżej dostępne w Generali pakiety ubezpieczenia upraw

dostepne pakiety wiosna

Szkodę należy zgłosić niezwłocznie w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaistnienia szkody lub uzyskania informacji o jej powstaniu.

 

Szczegółowe informacje na stronie Generali: https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/uprawy/

www.i-rolnik.pl 

 

Wiosenne uprawy z e-kodem 2024

Ubezpieczenie upraw w Generali to nie tylko solidna ochrona, ale także szansa na zyskanie e-kodu na zakupu o wartości 150 zł w ramach akcji promocyjnej.

Co należy zrobić żeby wziąc udział w promocji?

  • wykupić do 30 czerwca 2024 r. jako osoba fizyczna ubezpieczenie upraw w Generali Agro o wartości co najmniej 300 zł oraz będą to uprawy ubezpieczone od minimum jednego z ryzyk - gradu lub ognia
  • opłacić składkę wynikającą z umowy
  • wypełnić formularz "Wiosenne uprawy z e-kodem 2024" na stronie www.i-rolnik.pl (po zalogowaniu formularz dostępny jest w częsci moje promocje)

 

*Pula e-kodów jest ograniczona, więc nie ma na co czekać!  Akcja promocyjna trwa od 18.03.2024 r. do 30.06.2024 r. lub do wyczerpania puli nagród. W ramach promocji możesz otrzymać jeden e-kod za ubezpieczenie upraw, niezależnie od liczby zawartych umów.

 Regulamin "Wiosenne uprawy z e-kodem 2024"