Skip to main content

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie dla Twojej rodziny, Waszego majątku czy samochodu - to wszystko możesz ubezpieczyć w naszym banku! Bez przerwy rozwijamy współpracę z wiodacymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, tak aby zaoferować naszym klietom jak najlepsze warunki.

Przyjdź do naszego Banku i zapytaj o interesujące Cię ubezpieczenie - komunikacyjne, majątkowe czy też na życie.

Oferta ubezpieczenia BS w Brańsku

 

logo generali

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 190 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie. Ambicją Generali jest bycie partnerem na całe życie dla swoich Klientów. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1998 r.

Generali stawia na długoterminową współpracę z Klientami kompleksowo chroniąc to, co najcenniejsze, na każdym etapie ich życia i rozwoju. Generali obserwując światowe trendy buduje ubezpieczenia przyszłości poprzez odpowiednie dostosowywanie się do zmian, które dotykają naszych Klientów i partnerów biznesowych każdego dnia.

 https://www.generali.pl/strefa-klienta

 

logo interrisk

InterRisk TU S.A. działa na polskim rynku od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku spółka otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów.

InterRisk jest częścią koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej, do którego należy około 50 spółek w 25 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający mocne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. VIG opiera swoją działalność na fundamencie190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń.

https://interrisk.pl/