Skip to main content

Ubezpieczenie Szkolne EDU Plus w InterRisk

Ubezpieczenie Szkolne EDU Plus

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka, niezależnie od tego czy jest maluszkiem, uczniem podstawówki, licealistą czy studentem. Nie ważne czy dziecko przebywa w domu, szkole czy na wycieczce – ważne jest, żeby zapewnić mu opiekę i chronić przed zagrożeniami. Jest to ubezpieczenie przygotowane z myślą o ochronie dzieci w wieku do 18 lat, a także studentów do 26 roku życia.

 

1230x500px v2 1 wersja 2

 

Co więcej, dzięki opcji Hejt Stop możesz skorzystać z usług pomocy informatycznej, pomocy psychologicznej i pomocy prawnej, w ramach nowatorskiej oferty ochrony dzieci i młodzieży przed oszustwami internetowymi oraz mową nienawiści w sieci

Nowe ubezpieczenie obejmuje wszechstronną ochronę 24 godziny na dobę, zarówno w ciągu roku szkolnego, jak i podczas wakacji.

Jedną z najważniejszych cech oferty jest jej elastyczność – wybrana opcja główna ubezpieczenia może zostać rozszerzona o dowolnie wybrane opcje dodatkowe (m.in. telemedycyna, e-Rahabilitacja, Pakiet Kleszcz, Zwrot koszów wycieczki, pobyt w szpitalu w wyniki nieszczęśliwego wypadku lub choroby).

 

Szczegółowe informacje: https://klient.interrisk.pl/eduplusofertaindywidualna